Czostek Henryk

Zakroczym, Polska

Czostek Henryk

Darłowo, Polska

Czostek Janina

Tarnopol, Obwód tarnopolski, Ukraina

Czostek Janina

Darłowo, Polska

Wolff Bernadetta

Błądzim, Polska

Wolff Robert

Błądzim, Polska

Wolff Marta

Błądzim, Polska

Herra Jerzy

Poznań, Polska

Herra Teresa

Kochlew, Polska

Herra Teresa

Szczenurze, Polska

Studziński Adam

Stary Barkoczyn, Polska

Pietrusińska Stefania

Długi Kierz, Polska

Pietrusiński Aleksander

Grodno, Obwód grodzieński, Białoruś

Pietrusińska Józefa

Grodno, Obwód grodzieński, Białoruś

Pietrusiński Henryk

Grodno, Obwód grodzieński, Białoruś

Woronowicz Jerzy

Sienno, lubuskie, Polska

Woronowicz Jerzy

Maszewko, Polska

Woronowicz Bronisława

Stalowa Wola, Polska

Woronowicz Bronisława

Lębork, Polska

Szymański Zygmunt

Parzno, Polska

Szymańska Jadwiga

Łuck, Obwód wołyński, Ukraina

Bysko Aleksandra

Lębork, Polska

Świętek Waldemar

Toruń, Polska

Świętek Waldemar

Cewice, Polska

Świętek Bożena

Bytom, Polska

Świętek Bożena

Lędziechowo, Polska

Świętek Bożena

Lębork, Polska

Świętek Bożena

Toruń, Polska

Świętek Bożena

Cewice, Polska

Opatkiewicz Danuta

Unnamed Road, Białoruś

Suchocka Jadwiga

Poznań, Polska

Suchocka Jadwiga

Gdynia, Polska

Wawer Stanisław

Zakrzewo, Polska

Wawer Tadeusz

Zakrzewo, Polska

Malinowska Lidia

Stowięcino, Polska

Najmuła Marian

Kostkowo, Wejherowo County, Poland

Najmuła Marian

Nowęcin, Poland

Najmuła Stanisława

Jelenia Góra, Poland

Najmuła Stanisława

Nowa Wieś Lęborska, Poland

Najmuła Stanisława

Nowęcin, Poland

Wilk Krzysztof

Częstochowa, Polska

Wilk Barbara

Częstochowa, Polska

Mądrzyk Maria

Częstochowa, Polska

Mądrzyk Tadeusz

Częstochowa, Polska

Cymerman Halina

Łeba, Polska

Jabłkowski Jan

Otwock, Polska

Jabłkowski Jan

Choczewo, Polska

Jabłkowska Feliksa

Falenica, Warszawa, Polska

Jabłkowska Feliksa

Choczewo, Polska

Sądej Janina

Trzebień, Magnuszew, Polska

Sądej Janina

Rekowo, Polska

Kaczko Jan

Dubicze Cerkiewne, Polska

Kaczko Jan

Warszawa, Polska

Kaczko Elżbieta

Płock, Polska

Kaczko Elżbieta

Słupsk, Polska

Kowalczyk Sylwia

Lębork, Polska

Kowalczyk Sylwia

Nowęcin, Polska

Jasiński Roman

Lwów, Obwód lwowski, Ukraina

Jasiński Roman

Lublin, Polska

Jasiński Roman

Lębork, Polska

Jasiński Roman

Nowęcin, Polska

Jasińska Janina

Lublin, Polska

Jasińska Janina

Lębork, Polska

Jasińska Janina

Nowęcin, Polska

Stawrosiejko Zofia

Dylągówka, Polska

Stawrosiejko Zofia

Gosławice, Opole, Polska

Stawrosiejko Zofia

Wargowo, Czarna Dąbrówka, Polska

Stawrosiejko Zofia

Rąbka, Łeba, Polska

Stasiak Maria

Wargowo, Czarna Dąbrówka, Polska

Stasiak Maria

Rąbka, Łeba, Polska

Pałac Leszek

Wargowo, Czarna Dąbrówka, Polska

Pałac Leszek

Rąbka, Łeba, Polska

Pałac Mieczysław

Gosławice, Opole, Polska

Pałac Mieczysław

Wargowo, Czarna Dąbrówka, Polska

Pałac Mieczysław

Rąbka, Łeba, Polska

Pałac Aleksander

Dylągówka, Polska

Pałac Aleksander

Gosławice, Opole, Polska

Pałac Aleksander

Wargowo, Czarna Dąbrówka, Polska

Pałac Bronisława

Białokrynica, Obwód tarnopolski, Ukraina

Pałac Bronisława

Dylągówka, Polska

Pałac Bronisława

Gosławice, Opole, Polska

Pałac Bronisława

Wargowo, Czarna Dąbrówka, Polska

Pałac Bronisława

Rąbka, Łeba, Polska

Mieńciuk Kazimierz

Łeba, Polska

Mieńciuk Nikodem

Grodno, Obwód grodzieński, Białoruś

Mieńciuk Stefania

Osjaków, Polska

Piasecki Bolesław

Osjaków, Polska

Piasecka Franciszka

Osjaków, Polska

Buchwald Helena

Steknica, Polska

Buchwald Bogdan

Łeba, Polska

Buchwald Stefan

Osjaków, Polska

Buchwald Jadwiga

Toruń, Polska

Buchwald Jadwiga

Grabówek, Gdynia, Polska

Giza Irena

Sobole, Polska

Komsta Tomasz

Sobole, Polska

Komsta Edward

Sobole, Polska

Komsta Apolonia

Sobole, Polska

Piramowicz-Odrowąż Włodzimierz

Bystrzyca Kłodzka, Polska

Piramowicz-Odrowąż Irena

Bystrzyca Kłodzka, Polska

Stachewicz Edward

Warlubie, Polska

Stachewicz Edward

Sarbsk, Polska

Stachewicz Maryla

Warlubie, Polska

Stachewicz Maryla

Sarbsk, Polska

Stachewicz Teresa

Warlubie, Polska

Stachewicz Teresa

Sarbsk, Polska

Stachewicz Lech

Warlubie, Polska

Stachewicz Lech

Sarbsk, Polska

Stachewicz Ryszard

Warlubie, Polska

Stachewicz Ryszard

Warlubie, Polska

Stachewicz Ryszard

Sarbsk, Polska

Stachewicz Salomea

Głębokie, Polska

Stachewicz Salomea

Warlubie, Polska

Stachewicz Salomea

Sarbsk, Polska

Kosz Jan

Gdynia, Polska

Kosz Dorota

Równe, Obwód wołyński, Ukraina

Kosz Marian

Boguszów-Gorce, wałbrzyski, Polska

Kielas Eugeniusz

Wejherowo, Polska

Kielas Eugeniusz

Wrzeście, Wicko, Polska

Kielas Stanisława

Tykocin, Polska

Kielas Stanisława

Żarnowska, Polska

Głuszko Gertruda

Jamielnik, Województwo warmińsko-mazurskie, Polska

Głuszko Gertruda

Błądzim, Polska

Głuszko Walerian

Lida, Obwód grodzieński, Białoruś

Głuszko Walerian

Białystok, Polska

Królikowska Helena

Nowy Port, Gdańsk, Polska

Czerwińska Wanda

Łódź, Polska

Czerwińska Wanda

Nowy Port, Gdańsk, Polska

Prochorowa Wanda

Stare Troki, Okręg wileński, Litwa

Prochorowa Wanda

Wilno, Okręg wileński, Litwa

Zakrzewska Danuta

Stare Troki, Okręg wileński, Litwa

Zakrzewska Danuta

Łódź, Polska

Zakrzewski Czesław

Stare Troki, Okręg wileński, Litwa

Zakrzewski Czesław

Łódź, Polska

Zakrzewski Henryk

Stare Troki, Okręg wileński, Litwa

Zakrzewski Henryk

Łódź, Polska

Zakrzewski Jan

Stare Troki, Okręg wileński, Litwa

Zakrzewski Jan

Łódź, Polska

Zakrzewski Bronisław

Stare Troki, Okręg wileński, Litwa

Zakrzewski Bronisław

Łódź, Polska

Zakrzewski Aleksander

Stare Troki, Okręg wileński, Litwa

Zakrzewski Aleksander

Łódź, Polska

Zakrzewska Katarzyna

Stare Troki, Okręg wileński, Litwa

Zakrzewska Katarzyna

Łódź, Polska

Raudo Waleria

Nowa Wilejka, Wilno, Okręg wileński, Litwa

Raudo Aleksander

Słowiańsk, Obwód doniecki, Ukraina

Raudo Aleksander

Nowa Wilejka, Wilno, Okręg wileński, Litwa

Ksyt Eugeniusz

Berestowe, Obwód doniecki, Ukraina

Ksyt Franciszek

Berestowe, Obwód doniecki, Ukraina

Raudo Janina

Berestowe, Obwód doniecki, Ukraina

Raudo Janina

Lędziechowo, Polska

Sajko Pelagia

Шиловичи, Гродненская область, Беларусь

Nowakowski Jan

Licheń, Polska

Nowakowski Jan

Szczenurze, Polska

Niedbałka Władysława

Trzcińsko-Zdrój, Polska

Niedbałka Władysława

Rąbka, Łeba, Polska

Niedbałka Jan

Dęblin, Polska

Niedbałka Jan

Smołdzino, Polska

Niedbałka Jan

Trzcińsko-Zdrój, Polska

Niedbałka Jan

Rąbka, Łeba, Polska

Krzyżon Klara

Wejherowo, Polska

Raubo Jan

Braslaw District, Obwód witebski, Białoruś

Raubo Jan

Perlino, Polska

Raubo Alfons

Braslav District, Obwód witebski, Białoruś

Raubo Alfons

Perlino, Polska

Raubo Bronisław

Braslav District, Obwód witebski, Białoruś

Raubo Bronisław

Perlino, Polska

Miłosz Klotylda

Braslav District, Obwód witebski, Białoruś

Miłosz Monika

Braslav District, Obwód witebski, Białoruś

Miłosz Jadwiga

Braslav District, Obwód witebski, Białoruś

Miłosz Robert

Braslav District, Obwód witebski, Białoruś

Miłosz Antoni

Braslaw District, Vitebsk Province, Belarus

Miłosz Kazimierz

Braslaw District, Vitebsk Province, Belarus

Miłosz Józef

Braslaw District, Vitebsk Region, Białoruś

Czerwiński Kazimierz

Grzegorzew, Polska

Czerwiński Kazimierz

Nowy Port, Gdańsk, Polska

Olejniczak Jan

Okęcie, Warszawa, Polska

Olejniczak Marianna

Okęcie, Warszawa, Polska

Kandybowicz Teresa

Perlino, Polska

Cyranowicz Jolanta

Łeba, Polska

Cyranowicz Jolanta

Warszawa, Polska

Kubiak Maria

Wszebory, kolneński, Polska

Ernest Cyryla

Wszebory, kolneński, Polska

Miąskiewicz Tadeusz

Nowy Port, Gdańsk, Polska

Miąskiewicz Florentyna

Piaskowice, Zgierz, Polska

Miąskiewicz Florentyna

Nowy Port, Gdańsk, Polska

Chaciej Jadwiga

Wilno, Okręg wileński, Litwa

Chaciej Jadwiga

Węgorzewo, Polska

Chaciej Edward

Sokółka, Polska

Chaciej Edward

Węgorzewo, Polska

Kasprzak Edward

Gniezno, Polska

Kasprzak Edward

Wejherowo, Polska

Lempkowski Stanisław

Józefów, Polska

Lempkowska Jadwiga

Kowale, Włocławek

Gackowski Mieczysław

Ujście, Polska

Gackowski Mieczysław

Międzyzdroje, Polska

Gackowska Leokadia

Ujście, Polska

Gackowska Leokadia

Międzyzdroje, Polska

Widera Stanisław

Mokre, łódzkie, Polska

Widera Stanisław

Szczenurze, Polska

Puśko Pius

Wilno, Okręg wileński, Litwa

Charytonik Ryszard

Wilno, Okręg wileński, Litwa

Charytonik Irena

Słończewo, Polska

Charytonik Irena

Wicko, Polska

Olech Stefan

Gdynia, Polska

Olech Stefan

Nowęcin, Polska

Olech Władysława

Komorsk, Wielki Komorsk, Polska

Olech Władysława

Gdynia, Polska

Olech Władysława

Nowęcin, Polska

Świerk Halina

Wszebory, Kolno County, Polska

Świerk Lucjan

Będzin, Polska

Świerk Lucjan

Szczenurze, Polska

Boborycki Michał

Wysokie, Obwód brzeski, Białoruś

Zaborowski Zbigniew

Kartuzy, Polska

Zaborowska Anna

Pułtusk, Polska

Trylewicz Teresa

Pinczyn, Polska

Trylewicz Teresa

Hel, Polska

Gałązka Feliks

Pinczyn, Polska

Gałązka Feliks

Hel, Polska

Gałązka Agnieszka

Pinczyn, Zblewo, Polska

Stachewicz Halina

Borsuki, Polska

Stachewicz Halina

Łebieniec, Polska

Waszczuk Marianna

Charków, Obwód charkowski, Ukraina

Waszczuk Marianna

Borsuki, Polska

Waszczuk Marianna

Łebieniec, Polska

Waszczuk Konstanty

Borsuki, Polska

Waszczuk Konstanty

Borsuki, Polska

Waszczuk Konstanty

Łebieniec, Polska

Głuszko Romuald

Lida, Obwód grodzieński, Białoruś

Głuszko Gabriela

Bryski, łódzkie, Polska

Głuszko Gabriela

Okęcie, Warszawa, Polska

Barambas Władysław

Opalenie, tczewski, Polska

Barambas Maria

Nowy Dwór, Janikowo, poznański, Polska

Więckowski Jan

Esterka, Polska

Więckowski Jan

Gdańsk, Polska

Więckowska Janina

Łeba, Polska

Garbacz Tadeusz

Wysokie, Polska

Garbacz Tadeusz

Ciekocino, Polska

Garbacz Janina

Ciekocino, Polska

Michalak Władysława

Apolinów, Polska

Michalak Konstanty

Wola Kruszyńska, Polska

Fraszkowski Leopold

Lwów, Obwód lwowski, Ukraina

Fraszkowski Leopold

Gliwice, Polska

Fraszkowski Leopold

Charbrowo, Polska

Fraszkowska Daniela

Gliwice, Polska

Fraszkowska Daniela

Charbrowo, Polska

Kandybowicz Lech

Ostrołęka, Polska

Gołaszewska Marianna

Perlino, Polska

Pawlak Henryk

Kobyla Łąka, Polska

Pawlak Henryk

Kobyla Łąka, Polska

Pawlak Genowefa

Biała Podlaska, Polska

Pawlak Genowefa

Zakrzewo, Polska

Żarska Leontyna

Dołhinów, Obwód miński, Białoruś

Szpręgiel Józef

Mława, Polska

Szpręgiel Józef

Mława, Polska

Karcz Danuta

Hel, Polska

Karcz Danuta

Lębork, Polska

Tomczak Cecylia

Wszebory, Polska

Gabryś Wojciech

Skrwilno, Polska

Gabryś Anna

Smarglin, Polska

Łoś Marcin

Równe, Obwód wołyński, Ukraina

Łoś Honorata

Równe, Obwód wołyński, Ukraina

Dąbrowska Ewa

Iława, Polska

Szot Józef

Maszki, Polska

Szot Leokadia

Zastawie, Kielce, Polska

Dzierzyc – Wieliczko Janina

Piaski, Białystok, Polska

Rozwora Leokadia

Giżycko, Polska

Rozwora Leokadia

Sowno, Polska

Cieślik Mieczysław

Cleveland, Ohio, Stany Zjednoczone

Cieślik Mieczysław

Lubliniec, Polska

Cieślik Mieczysław

Kraków, Polska

Cieślik Mieczysław

Kodeń, Polska

Cieślik Mieczysław

Gdańsk, Polska

Filut Edmund

Pobiedziska, Polska

Filut Edmund

Leśniewo, Polska

Filut Stanisława

Młynowo, Polska

Zieliński Albin

Hel, Polska

Kałużyński Feliks

Łódź, Polska

Kałużyński Feliks

Lębork, Polska

Chojnacka Zdzisława

Pleszew, Polska

Chojnacka Zdzisława

Perlino, Polska

Chojnacki Marian

Konarzewo, Polska

Jabłkowska Ilona

Będzin, Polska

Kijaczko Alina

Nowęcin, Polska

Kijaczko Alina

Nowęcin, Polska

Kasprzak Helena

Pieńki Laskowskie, Polska

Kasprzak Helena

Łebieniec, Polska

Karziewicz Karol

Klonówka, Avižienių seniūnija, Okręg wileński, Litwa

Karziewicz Karol

Braniewo, Polska

Karziewicz Elżbieta

Wierzchucino, Polska

Karapuda Piotr

Krasnystaw, Polska

Karapuda Longina

Sobienie-Jeziory, Polska

Kaczykowski Józef

Puck, Polska

Jurczuk Walentyna

Lublin, Polska

Jurczuk Walentyna

Sokołów Podlaski, Polska

Jaster Bronisław

Białośliwie, Polska

Jaster Danuta

Rypin, Polska

Jarosz Marianna

Wysokie, Polska

Jarosz Marianna

Szczenurze, Polska

Jarosz Franciszek

Wysokie, Polska

Jarosz Franciszek

Szczenurze, Polska

Horanin Bronisława

Podole, Polska

Horanin Antoni

Вильнюс, Литва

Horanin Antoni

Дисна, Витебская область, Беларусь

Hadrysiak Józef

Lida, Obwód Hrodnieński, Białoruś

Hadrysiak Alfreda

Kałduny, Polska

Hadrysiak Alfreda

Piotrków Trybunalski, Polska

Hadrysiak Alfreda

Wrzeszcz, Gdańsk, Polska

Hachaj Katarzyna

Liczkowce, Obwód tarnopolski, Ukraina

Grzywacz Stefan

Andrzejówka

Reiff Mieczysław

Warszawa, Polska

Reiff Anna

Warszawa, Polska

Raubo Michał

Braslaw District, Vitebsk Province, Belarus

Raubo Michał

Perlino, Polska

Raubo Anna

Braslaw District, Vitebsk Province, Belarus

Raubo Anna

Perlino, Polska

Ratajczak Stanisław

Gdynia, Polska

Ratajczak Stanisław

Łódź, Polska

Ratajczak Stanisław

Gdynia, Polska

Ratajczak Irena

Łuck, Obwód wołyński, Ukraina

Ratajczak Antonina

Gdynia, Polska

Ratajczak Antonina

Kutno, Polska

Rataj Zofia

Mniszew, Polska

Rataj Władysław

Września, Polska

Raszkiewicz Mieczysław

Druja, Obwód Witebski, Białoruś

Raszkiewicz Konstancja

Druja, Obwód Witebski, Białoruś

Przybysz Gabriela

Czarnowiec, Polska

Prawicka Zofia

Łuck, Obwód wołyński, Ukraina

Piszcz Jadwiga

Toruń, Polska

Piotrowska Irena

Kampinoski Park Narodowy, Roztoka, Polska

Pelczar Feliks

Stanisławów, Obwód iwanofrankowski, Ukraina

Pelczar Feliks

Gdynia, Polska

Olejnik Stanisław

Strzelno, Polska

Nowakowska Irena

Nowa Osuchowa, Polska

Nowakowska Irena

Guben, Niemcy

Nowakowska Irena

Licheń, Polska

Nowakowska Irena

Szczenurze, Polska

Nowak Stanisława

Ostrowy, Polska

Nowak Stanisława

Nowy Dwór Gdański

Niedzielko Władysław

Petersburg, Rosja

Niedzielko Władysław

Wilno, Okręg wileński, Litwa

Niedzielko Władysław

Warszawa, Polska

Niedzielko Jadwiga

Wilno, Okręg wileński, Litwa

Niedbałka Michalina

Rąbka, Łeba, Polska

Neczajewska Salomea

Łebieniec, Polska

Neczajewska Salomea

Toruń, Polska

Neczajewski Alfons

Łebieniec, Polska

Mówka Zofia

Dziewierzewo, Polska

Mówka Alojzy

Iława, Polska

Motycka Gertruda

Chmielno, Polska

Mocarski Stanisław

Warszawa, Polska

Miszczak Andrzej

Puck, Polska

Mikulska Janina

Kampinoski Park Narodowy, Roztoka, Polska

Miakisz Irena

Iława, Polska

Mazur Katarzyna

Jarosław, Polska

Marzec Maria

Lida, Hrodna Province, Belarus

Marzec Maria

Przybiernówko, Polska

Marzec Józef

Kolonia Sól, Polska

Maroń Teresa

Lida, Obwód Hrodnieński, Białoruś

Maroń Teresa

Kazachstan

Maroń Teresa

Gryfice, Polska

Labuda Otylia

Świetlino, Polska

Labuda Brunon

Wejherowo, Polska

Labuda Brunon

Świetlino, Polska

Kurowska Stefania

Śledziejowice, Polska

Kubiak Hildegarda

Puck, Polska

Krzyżanowska Władysława

Dziewierzewo, Polska

Kowalski Ludwik

Wielki Łęck, Polska

Kowalska Joanna

Wąchock, Polska

Kossiński Józef

Ośno Lubuskie, Polska

Kossińska Janina

Ośno Lubuskie, Polska

Kołodziej Czesław

Baranowicze, Obwód brzeski, Białoruś

Kołodziej Czesław

Chełm, lubelskie, Polska

Kołodziej Czesław

Gdynia, Polska

Klimowicz Weronika

Unnamed Road, Białoruś

Klimowicz Franciszek

Unnamed Road, Białoruś

Kisielewski Eugeniusz

Wronki Wielkie, Polska

Kiljański Władysław

Żarnowska, Polska

Kiljańska Genowefa

Ochodne, Polska

Kijaczko Mieczysław

Unnamed Road, Białoruś

Świderska Genowefa

Mniszew, Polska

Szymański Kazimierz

Parzno, Polska

Szymańska Józefa

Parzno, Polska

Szumski Jan

Augustów, Polska

Szumała Janina

Немново, Гродненская область, Беларусь

Szumała Henryk

Немново, Гродненская область, Беларусь

Staśkiewicz Jan

Leszno, Polska

Stasiak Władysław

osiedle Domiechowice, Bełchatów, Polska

Stasiak Janina

Lida, Obwód Hrodnieński, Białoruś

Stańczykowska Łucja

Kamienica Królewska, Polska

Stachowiak Tomasz

Rawicz, Polska

Stachowiak Tomasz

Gdynia, Polska

Stachowiak Pelagia

Gdynia, Polska

Specjalski Ryszard

Jankowo, Polska

Sokólski Antoni

Mierestki, Polska

Sokólska Amelia

Mierestki, Polska

Smorawski Zbigniew

Dąbrowa Górnicza

Smorawska Celina

Kochlew, Polska

Smaruj Wiesław

Jabłowo Pałuckie, Polska

Smaruj Marianna

Wólka Zdziwójska, Polska

Smaruj Marianna

Jabłowo Pałuckie, Polska

Siuchniński Wacław

Teresin, Polska

Siuchnińska Zofia

Klonowo, tucholski, Polska

Siuchnińska Zofia

Bydgoszcz, Polska

Siebert Jan

Sampława

Siebert Anna

Sampława

Salamon Maciej

Wojtyszki, Polska

Salamon Maciej

Perlino, Polska

Sajko Czesław

Шиловичи, Гродненская область, Беларусь

Rozwora Stanisław

Murzynowo, Polska

Ziębicki Stanisław

Częstochowa, Polska

Zarzecki Bazyli

Prużana, Obwód brzeski, Białoruś

Zarzecka Malwina

Prużana, Obwód brzeski, Białoruś

Wyka Lucyna

lubelskie, Polska

Wyka Lucyna

Krępa Kaszubska

Władyko Józef

Jeziorany, Polska

Władyko Celina

Stare Buczyce

Witkowska Zuzanna

Międzylesie

Stasiak Leonarda

P78, Białoruś

Wincewicz Józef

P78, Białoruś

Wieliczko Adolf

Piaski, Polska

Wawer Marianna

Zakrzewo, Polska

Twardowski Władysław

Klęczany, Polska

Truskawa Zofia

Tamanowice, Obwód lwowski, Ukraina

Truskawa Brunon

Pelplin, Polska

Gaszewska Joanna

Postękolice, Polska

Fronczak Stefan

Parzno, Polska

Fronczak Anna

Parzno, Polska

Figacz Zofia

Niekrasów, Polska

Figacz Eugeniusz

Niekrasów, Polska

Dzietczyk Władysława

Sieruciowce, Polska

Dymel Józef

Tymawa, Polska

Dymel Agnieszka

Tymawa, Polska

Dominiak Helena

Rzyźniewo

Dolny Bernard

Toruń, Polska

Dolna Gertruda

Toruń, Polska

Dąbrowski Mieczysław

Olszanka, Polska

Dąbrowski Gabriel

Sieniawa, Polska

Dąbrowska Irena

Gniew, Polska

Dąbrowska Genowefa

Częstochowa, Polska

Dańda Wiktoria

Rożnowa, Polska

Dańda Ludwik

Rożnowa, Polska

Cybulski Jan

Ejszyszki, k. Wilna, Litwa

Cybulska Stanisława

Raduń, Obwód grodzieński, Białoruś

Cierocki Władysław

Miechucino, Polska

Cierocki Władysław

Wilkowo Nowowiejskie, Polska

Cierocka Anna

Chmielno, Polska

Cierocka Anna

Wilkowo Nowowiejskie, Polska

Cibulla Agata

Żukowo, Polska

Cibulla Klemens

Podjazy, Polska

Cibulla Klemens

Lębork, Polska

Choroszman Jan

Darłowo,Polska

Choroszman Jan

Białogarda, Polska

Charynek Helena

Warszawa, Polska

Charynek Antoni

Kraków, Polska

Świderski Henryk

Grójec, Polska

Miłosz Konstancja

Braslaw, Vitebsk Province, Belarus

Mania Stanisław

Gniew, Polska

Mania Bronisława

Gniew, Polska

Kurzynoga Marianna

Radomsko, Polska

Kurowski Franciszek

Śledziejowice, Polska

Kulma Stanisław

Dobczyce, Polska

Kubiak Jan

Zgierz, Polska

Kubiak Jan

Lębork, Polska

Krzyżanowski Wasyl

Dziewierzewo, Polska

Janik Adam

Sierakowo, Polska

Hryniewicz Danuta

Charbin, Heilongjiang, Chiny

Hryniewicz Danuta

Poznań, Polska

Hryniewicz Danuta

Lwów, Obwód lwowski, Ukraina

Hryniewicz Danuta

Stubno, Polska

Hryniewicz Danuta

Władysławowo, Polska

Hryniewicz Danuta

Białogarda, Polska

Hachaj Jakub

Liczkowce, Obwód tarnopolski, Ukraina

Grzywacz Julia

Chechły, Polska

Grzybowska Aniela

Tomaszów Lubelski, Polska

Grzybowska Aniela

Oliwa, Gdańsk, Polska

Grzybowska Aniela

Wejherowo, Polska

Greiff Bronisława

śląskie, Polska

Górski Alojzy

Lisewo, Polska

Górska Irena

Poznań, Polska

Górska Irena

Szczecin, Polska

Górska Irena

Gdynia, Polska

Górska Irena

Lębork, Polska

Górska Erna

Lisewo, Polska

Gotszald Leokadia

Łódź, Polska

Gotszald Ignacy

Łódź, Polska

Dzietczyk Władysław

Sieruciowce, Polska

Cenckiewicz Ryszard

Gdynia, Polska

Cenckiewicz Ryszard

Łeba, Polska

Cenckiewicz Ryszard

Częstochowa, Polska

Cenckiewicz Ryszard

Łeba, Polska

Burzyński Józef

Kostopol, Obwód rówieński, Ukraina

Brejniak Zofia

Kasinka Mała, Polska

Brejniak Tadeusz

Wólka Zdziwójska, Polska

Borkowski Wincenty

Maże, Polska

Borkowski Wincenty

Lębork, Polska

Bemowska Krystyna

Lędowo, koło Gdańska

Bemowski Bernard

Lędowo, koło Gdańska,Polska

Bielecka Feliksa

Ziunin,koło Olszowca, gmina Bychawa, woj. lubelskie, Polska

Bojko Grzegorz

Giżycko, Polska

Bojko Maria

Studzieniki, Obwód Hrodnieński, Białoruś

Bojko Maria

Giżycko, Polska

Bojko Maria

Sowno, Polska

Borkowska Irena

Maże, Polska

Borkowska Irena

Lębork, Polska

Borkowski Gerard

Kościerzyna, Polska

Borkowski Gerard

Bytów, Polska

Bilińska Marta

Brodnica, Polska

Błaszczyk Maria

Łeba, Polska

Boborycka Władysława

Zalesie, Nurzec-Stacja, Polska

Baszura Kazimierz

Lubsko, Polska

Baszura Janina

Wysokie, Polska